עמוד הפייסבוק שלנו

לפרסומים האחרונים שלנו

טפט בעל מראה אלגנטי וחדשני המשדר חלל יוקרתי

טפטים

טפטים הם מוצר נפלא בעיצוב הבית, השימוש בטפטים הופך כל חדר בבית למשהו מיוחד במינו, טפטים הם מוצר פופולארי בעיצוב בתים בכל העולם ולא לחינם משלבים אותם בעיצוב הבית, היה נהוג ונפוץ ביותר בעבר והיום חזר בגדול. דומוס מייבאת ומשווקת מגוון רחב וייחודי של טפטים בנוסף כמובן לאותו שלל של וילונות שניתן למצוא בחנות, הטפטים המוצעים אצלנו יכולים להתאים לאווירה והצבעוניות שרוצים ליצור בחלל החדר בהתאמה מושלמת בדיוק לפי הטעם והסגנון שהלקוח מעוניין להעביר. בדומוס עובדים בשיתוף הפעולה עם החברות והמותגים המובילים בעולם ובכך ניתן למצוא מבחר רחב של טפטים שיכולים לקלוע בול לטעמו הייחודי של כל אחד ואחד. העבודה עם המותגים המובילים מאפשר לדומוס להציג מבחר מעניין ומתחדש לקהל הרחב ובכך לעזור לו לסגנן את סגנון החלל בדיוק כפי רצונו.

טפט קיר במגוון צבעים וטקסטורות שלא ישאירו אף אחד אדיש

לתיאום סיור

מראה אירופאי יוקרתי

טפט קלאסי למראה חמים

עיצוב ייחודי למשרד ממיטב המותגים הבינלאומיים

טפטים מבית דומוס – מרגישים שזה בית

יצירת שילוב מושלם בין טפט לוילון בחדר השינה

להעניק משמעות לקיר וליצור אופי לכל חדר

מגוון דגמים וצבעים של טפטים במיוחד לחדרי הילדים

טפט קיר אופנתי המחמם את סלון הבית

מגוון דגמים וצבעים של טפטים במיוחד לחדרי הילדים

הם היו מאוד נוכחים כמעט בכל בית אמריקאי בשנות הארבעים והחמישים, הם עשו עלייה ארצה גם בשנים ההן. למהגרים הישראלים החדשים אלא שהיה הממון מצוי בכיסם, היו טפט לעיצוב הבית על הקירות ורצוי מוזהבים. 

טפטים יכולים להכיל איזה אלמנטים ולייצר אוירה בדיוק כמו שאתם רוצים. אתם יכולים לגור במטבח שעל הקירות שלו יש טפט של יער מושלג, אתם יכולים להדביק על כל קירות הסלון או על קיר אחד טפט של שדות חמנייה. תוכלו לראות מה שאתם רוצים לראות מסביבכם. אם לתמונה אחת על הקיר יש אפקט משפיע על מצב רוח, תארו לעצמכם איך תשתו את הקפה שלכם מול סצנה של שדה צבעוניים, איך דבר יותר מרהיב מזה.

לטפטים יש שני תפקידים. מצד אחד הם מכסים משהו, ומצד שני הם מגלים משהו. יש אנשים שמדביקים טפט, כי יש להם קיר בעייתי בבית, עם כתמי צבע או טיח. יש אנשים שמדביקים טפט בשביל היופי, שישלים את העיצוב של החלל. ויש אנשים שמדביקים טפט כדי לייצר להם מוזה, מצב רוח או נוף שהם רוצים לראות. משהו שנוגע בהם. אם למשל קרה לכם משהו נהדר בטיול לטוסקנה, אתם תרצו טפט לעיצוב הבית עם מראות טוקסנה על הקיר, כי זה יחזיר אתכם כל הזמן לרגע ההוא של החוויה. בחדרי ילדים בדרך כלל בוחרים בטפטים עם הדפסים ילדותיים ומוטיבים מעולמו של הילד. זה תמיד יותר צבעוני ושמח ממה שהיה אפשר לייצר על הקיר.

 

מהם טפטים?

טפטים לעיצוב הבית הם מוצר נפלא שאפשר לבחור ממנו בדיוק את הנוף, התמונה או הצבעים שאנחנו אוהבים ולהקיף אותנו בהם. אפשר לתלות טפט בחדר שינה, טפט בחדרי ילדים, בכניסה, בפינת האוכל. אפשר באמצעות הטפט לתחום כל מיני אזורים בבית ולהגדיר אותם. להשתמש בכמה סוגים טפטים בצבעוניות שונה, וליצור בתוך הבית אזורים שלמים של עיצוב אחר בצבעים וטקסטורות אחרות.

חשוב לומר כי היום גם חובבי הסגנון המודרני-הקלאסי שלא דוגל בצבעוניות גדולה, מדביקים טפט על קיר מרכזי בבית או בחדר השינה או בפינת האוכל. יש היום טפטים מאוד צבעוניים, ויש גם סולידיים עם מרקמים כמו של בד, זה עוטף את הקיר ותורם עוד עומק לחלל. 

צורות גיאומטריות הם גם ז'אנר בתוך הטפט, לצד אלה הפרחוניים והצבעוניים מאוד. הם יותר חלקים ויש להם אלמנטים מסוימים בצבעים כלשהם, ובדרך כלל הם נראים כמו תמונה אחת גדולה. 

לעמוד הבית לחץ כאן

טפטים

דומוס מייבאת ומשווקת מגוון רחב וייחודי של טפטים בנוסף כמובן לאותו שלל של וילונות שניתן למצוא בחנות, הטפטים המוצעים אצלנו יכולים להתאים לאווירה והצבעוניות שרוצים ליצור בחלל החדר בהתאמה מושלמת בדיוק לפי הטעם והסגנון שהלקוח מעוניין להעביר. בדומוס עובדים בשיתוף הפעולה עם החברות והמותגים המובילים בעולם ובכך ניתן למצוא מבחר רחב של טפטים שיכולים לקלוע בול לטעמו הייחודי של כל אחד ואחד. העבודה עם המותגים המובילים מאפשר לדומוס להציג מבחר מעניין ומתחדש לקהל הרחב ובכך לעזור לו לסגנן את סגנון החלל בדיוק כפי רצונו.

טפט למראה אלגנטי וחדשני המשדר חלל יוקרתי

טפט קיר במגוון צבעים וטקסטורות שלא ישאירו אף אחד אדיש

מראה אירופאי יוקרתי

טפט קלאסי למראה חמים

עיצוב ייחודי למשרד ממיטב המותגים הבינלאומיים

דומוס – מרגישים שזה בית

יצירת שילוב מושלם בין טפט לוילון בחדר השינה

להעניק משמעות לקיר וליצור אופי לכל חדר

מגוון דגמים וצבעים של טפטים במיוחד לחדרי הילדים

טפט קיר אופנתי המחמם את סלון הבית

מגוון דגמים וצבעים של טפטים במיוחד לחדרי הילדים

לתיאום עם מומחה

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

עיצוב לוגו | משרד פרסום | בניית אתרים | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי מיתוג עסקי

דילוג לתוכן