עמוד הפייסבוק שלנו

לפרסומים האחרונים שלנו

וילונות גלילה

וילונות גלילה הינם וילונות שימושי עבור פינות רבות של הבית והמשרד, כאשר מראה המינימליסטי משתלב מעולה עם סגנון העיצוב המודרני כיום. וילון גלילה הינו יריעת בד שעברה תהליך הקשחה, מיוצרת מבדים דוחי אבק ועמידים לשהייה ממושכת בפני קרני השמש. בד הגלילה נגלל על צינור האלומיניום בתפעול ידני או חשמלי לפי בחירה. ניתן לקבל וילונות גלילה עם בדים חסיני אש שאושרו ע"י מכון התקנים הישראלי.

גלילת האפלהפתרון אולטימטיבי לקבלת החשכה נעימה ומלאה בחלל. משמש פעמיים רבות כמוצר משלים מאחורי וילון דקורטיבי הנותן את המראה העשיר שאנו מחפשים.

גלילת הצללהבדים המאפשרים חדירת אור לתוך החלל תוך סינון קרני ושמש ויצירת הצללה עדינה. קיים מגוון רחב של בדי ווילונות הצללה בצבעיים וסגנונות שונים.

גלילה רשת צרפתיתבדומה לגלילת הצללה מאפשר להמשיך לראות את הנוף הנשקף דרך הוילון. מוצר זה אופנתי בעולם המשרדי, קל לניקוי וכחלק מהחידושים מאפשר סינון קרינת UV

וילון גלילה – פיתרון הצללה ייחודי ואידיאלי

וילון גלילה ממלא בעיקר את תפקידו כוילון אשר חוסם קרינה ומכניס כמות אור בדיוק לפי צרכי הלקוח. האפשרות של בחירה הצללת אור או האפלה של קרני שמש נותנים פיתרון פרקטי ואיכותי השומר על הפרטיות של דיירי הבית מצד אחד מצד שני ממלא תפקיד עיקרי בחדירת אור השמש לחלל הבית.

בין אם יש צורך בהצללה או כמובן האפלה להסתרה ואטימה מוחלטת של השמש מבחוץ. וילון גלילה מבית דומוס הוא הפיתרון הטוב ביותר בשביל כל לקוח לקוח. הדרישה הרבה של וילון גלילה בכל בית בישראל הביאה ליצירת מגוון חדש של וילונות המותאמות לכל אחד, כיום ניתן לראות וילונות גלילה במבחר רחב של צבעים וגוונים ובכך הנתינה של טאץ' עיצובי מעבר לפרקטי. וילון גלילה הוא הפיתרון האידיאלי ביותר לסינון קרני השמש, כיסוי החלונות ובכך האפשרות לשליטה על כמות האור הנכנסת מבחוץ. לא בכדי מוצר זה פופולארי בבתים ומשרדים רבים בישראל. מראה מעודכן וגזעי המשתלב נהדר עם כל חלל המוסיף כבר בהרכבה הראשונה מימד נוסף שלא היה קודם.

הגיע הזמן לשלוט על האור הנכנס לחלל עם פריט עיצובי שלא "שולט" על סגנון החדר אלא משתלב נהדר , על אחת כמה וכמה כאשר חלל זה הוא מקום אשר מבלים בו זמן רב אם זה בבית או במשרד. התקנה של וילון גלילה צריך להיעשות בצורה המדוייקת ביותר כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, צרו איתנו קשר עכשיו ואנחנו דומוס וילונות ופיתרונות הצללה נספק לכם וילון גלילה מותאם אישית לצרכים שלכם.

וילונות גלילה של דומוס – מרגישים שזה בית

לתיאום סיור

וילונות גלילה

וילון הגלילה הינו וילון השימושי עבור פינות רבות של הבית והמשרד, כאשר מראה המינימליסטי משתלב מעולה עם סגנונות העיצוב המודרני כיום. וילון הגלילה הינו יריעת בד שעברה תהליך הקשחה, מיוצרת מבדים דוחי אבק ועמידים לשהייה ממושכת בפני קרני השמש. בד הגלילה נגלל על צינור האלומיניום בתפעול ידני וחשמלי לפי בחירה. ניתן לקבל את המוצר חסין אש באישור מכון התקנים הישראלי.

דומוס – מרגישים שזה בית

לתיאום עם מומחה

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

עיצוב לוגו | משרד פרסום | בניית אתרים | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי מיתוג עסקי