עמוד הפייסבוק שלנו

לפרסומים האחרונים שלנו

וילון ונציאני

וילון ונציאני

וילונות ונציאנים

וילון ונציאני הנקרא גם תריס ונציאני ניתן למצוא במגוון חמרים חזקים במיוחד. קיים וילון ונציאני מאלומיניום, מקובל למצוא אותו גם במשרדים מפוארים וגם בבניה ציבורית, וקיים גם וילון ונציאני מעץ, שהוא פיתוח של התריס הונציאני מאלומיניום, אך השלבים שלו עשויים מעץ טבעי או סינטתי והיום הוא מוצר עיצובי וחדשני בבתים רבים.

וילון ונציאני אלומיניום

מוצר ותיק בתחום מוצרי הצללה אשר מקובל מאד לשימוש בבנייה הציבורית, משרדים וכו'.. ניתן לקבל ברוחביים של 50 מ"מ, 25 מ"מ ו16 מ"מ, במבחר רחב של צבעים וסגנונות. הפונקציונאליות של וילונות ונציאנים מאפשרת שליטה מלאה ברמת האור החודרת לחדר ובנוסף רוחב השלב מאפשר התקנה של המוצר בפרופילים צרים ומורכבים. תפעול חשמלי או ידני ע"פ בחירה.

תריס ונציאני עץ

מוצר שהתחיל את דרכו עם שלבי אלומיניום בבנייה הציבורית ועשה את דרכו אל הבתים בשלבים של עץ טבעי או סנטתי, כך הפך התריס הונציאני ממוצר פונקציונאלי משרדי למוצר עיצובי וחדשני המתאים לכל חלון וכל סגנון מהבנייה הציבורית ועד הפרטית. ניתן לקבל שלבים רחבים וצרים 25/50 לפי בחירה וצורך. תפעול חשמלי או ידני ע"פ בחירה.

וילונות לבית ולמשרד מבית דומוס – הבחירה האולטימטיבית לכל אחד.

אם אתם מחפשים היום את הווילון הכי מוצלח שיש לחדר השינה שלכם אתם לגמרי צודקים, כי מדובר על אלמנט בעל חשיבות רבה. ראשית, וילונות לחדר שינה פשוט מוסיפים לעיצוב ולאווירה ושנית, הם יוצרים תחושה הרבה יותר גדולה של אינטימיות. לכן זה ברור מדוע כמעט בכל חדר שינה נוכל למצוא וילונות בסגנונות שונים ואתם יכולים להיות בטוחים שגם אתם לא תצטערו אם תבחרו וילון יפה. מה שכן, הבחירה לא עומדת להיות קלה ופשוטה, כי האמת היא, שכאשר מדברים על וילונות לחדר שינה השמיים הם הגבול. אתם יכולים לבחור בווילון רומאי, בווילונות גלילה שונים אך תוכלו גם לבחור באופציה כמו וילון מעוצב ומיוחד. לכן ההמלצה הכי טובה שנוכל לתת לכם היא להתחיל לראות כבר עכשיו סוגים שונים של וילונות כי כך תוכלו להבין מה מודרני, מה הכי מוצא חן בעיניכם ומה יענה על הדרישות שלכם.

האם כדאי לתלות וילון ונציאני לבד? 

זה לא משנה אם אתם מחפשים היום וילון ונציאני לחדר השינה שלכם או שאתם רוצים לקנות וילון לכל חדר אחר בבית. מה שבטוח זה שאפילו אם אתם רגילים לעשות עבודות שונות בעצמכם בבית, כאשר מדברים על תליה של וילונות עדיף בכל זאת לפנות אל המומחים. תליה של וילון דורשת לא רק סולם גבוה אלא גם ידע, ציוד מתאים ולא מעט ניסיון. בנוסף לכך, כמעט תמיד כשתיקנו וילונות חדשים תוכלו להזמין גם שירותי תליה, אז למה לוותר על כך? שירותי תליה של וילונות יובילו לכך שהווילונות יהיו תלויה לא רק בצורה ישרה אלא גם בצורה בטיחותית יותר. לכן לא כדאי לוותר על כך ולמען האמת, רצוי לברר מראש שזה חלק מהשירות שמציעים לכם. 

 

איפה כולם קונים היום וילון ונציאני? 

האמת היא שבעידן המודרני ניתן לרכוש וילונות לכל חדר בבית או במשרד בלא מעט מקומות. בכל עיר יש חנויות רבות שבהן אפשר לבצע רכישות כאלה ולכן עולה השאלה: לאיזו חנות באמת כדאי לפנות? מעבר לכך שכדאי יהיה להתייחס לנושא המחיר ולהבטיח שאתם לא משלמים מחירים מופקעים על הווילון החדש שלכם, רצוי גם לראות שאתם קונים וילון איכותי שיחזיק מעמד לשנים. אם יש לכם את המידות הרצויות אתם תראו שתוכלו לבצע את הרכישה אפילו אונליין, אז למה לא לבדוק זאת? בצורה כזאת תוכלו לחסוך כסף ולא מעט זמן שכן להזמין וילון אונליין זה נוח במיוחד. 

וילונות ונציאנים

וילונות ונציאנים

וילון ונציאני למשרד

וילון ונציאני למשרד

וילון ונציאני לבית

וילון ונציאני לבית

וילון ונציאני אלומיניום

וילון ונציאני אלומיניום

דומוס – מרגישים שזה בית

לתיאום סיור

תריס ונציאני

תריס ונציאני אלומיניום

מוצר ותיק בתחום מוצרי הצללה אשר מקובל מאד לשימוש בבנייה הציבורית, משרדים וכו' ..ניתן לקבל ברוחביים של 50 מ"מ, 25 מ"מ ו16 מ"מ, במבחר רחב של צבעיים וסגנונות. הפונקציונאליות של המוצר מאפשרת שליטה מלאה ברמת האור החודרת לחדר ובנוסף רוחב השלב מאפשר התקנה של המוצר בפרופילים צרים ומורכבים. תפעול חשמלי או ידני ע"פ בחירה.

תריס ונציאני עץ

מוצר שהתחיל את דרכו עם שלבי אלומיניום בבנייה הציבורית ועשה את דרכו אל הבתים בשלבים של עץ טבעי או סנטתי, כך נהפך התריס והוונציאני ממוצר פונקציונאלי משרדי למוצר עיצובי וחדשני המתאים לכל חלון וכל סגנון מהבנייה הציבורית ועד הפרטית. ניתן לקבל שלבים רחבים וצרים 25/50 לפי בחירה וצורך. תפעול חשמלי או ידני ע"פ בחירה.

וילונות לבית מבית דומוס – הבחירה האולטימטיבית לכל אחד.

דומוס – מרגישים שזה בית

לתיאום עם מומחה

שם

דואר אלקטרוני

טלפון

עיצוב לוגו | משרד פרסום | בניית אתרים | לוגו | פרסום באינטרנט | פרסום בפייסבוק | מיתוג עסקי מיתוג עסקי